Slideshow

Profesjonalna wymiana zbitej szybki

Oferujemy profesjonalną wymianę zbitej lub nie działającej szybki dotyku digitalizera.

Oferujemy Państwu profesjonalną naprawę po zalaniu w najlepszej cenie!

Kompleksowa naprawa zalanego iPhone

Fachowa wymiana poszczególnych komponentów

Oferujemy Państwu profesjonalną wymianę baterii, gniazda ładowania, aparatu czy nawet głośnika.

Wymiana Szybki iPhone Warszawa

Masz pytania odnośnie naprawy?

Zadzwoń do nas już teraz! Tel. 790 800 917

Czas Wymiany Szybki, baterii tylko 20 min!
Serwis iPhone Warszawa

Wymiana szybki

Oferujemy Państwu szybką
i profesjonalną wymianę szybki
w iPhone nawet w 20 minut

Wymiana baterii iPhone

Błyskawiczna wymiana baterii
w twoim iPhone nawet w 20 minut

Wymiana aparatu iPhone

W ofercie posiadamy
również kompleksową
wymianę aparatu
fotograficznego w iPhone

Naprawa zalanego iPhone

Czyszczenie i naprawa
zalanego iPhone
od 100zł

Serwis iPhone - Wymiana szybki iPhone

Tel: 790 800 917

Sprawdź (kliknij) Jak Dojechać

Serwis iPhone Warszawa

Zapraszamy na darmową diagnozę do naszego serwisu.

Zadzwoń do nas

790 800 917

 Usługa
(oferujemy Wymianę całego wyświetlacza Czas wymiany około 20 min) 
 
 Cena
 Wymiana szybki iPhone 4 / 4S    150 zł
 Wymiana szybki iPhone 5/ 5C / 5S/ SE    200 zł
 Wymiana szybki iPhone 6    250 zł
 Wymiana szybki iPhone 6 Plus    300 zł
 Wymiana szybki iPhone 6S    350 zł
 Wymiana szybki iPhone 6s Plus    450 zł
 Wymiana szybki iPhone 7    500 zł
 Wymiana szybki iPhone 7 Plus    550 zł
 Wymiana szybki iPhone 8    500 zł
 Wymiana szybki iPhone 8 Plus    550 zł


 
(oferujemy wymianę baterii od ręki na miejscu Czas wymiany około 20 min) 
 
 Cena
 Wymiana baterii iPhone 4 / 4S    90 zł
 Wymiana baterii iPhone 5/ 5C / 5S    120 zł
 Wymiana baterii iPhone 6    150 zł
 Wymiana baterii iPhone 6 Plus    150 zł
 Wymiana baterii iPhone 6S    150 zł
 Wymiana baterii iPhone 6s Plus    150 zł
 Wymiana baterii iPhone 7    150 zł
 Wymiana baterii iPhone 7 Plus    200 zł
 Wymiana szybki iPhone 8    200 zł
 Wymiana szybki iPhone 8 Plus    250 złSerwis iPhone Warszawa - o naszej firmie 

Jesteśmy jednym z najlepszych, najszybszych i najbardziej skutecznych serwisów iPhone w Polsce. Potwierdza to grono zadowolonych klientów, którzy zdążyli już skorzystać z naszych profesjonalnych usług serwisowych marki Apple. Od lat stawiamy na ciągły rozwój, ze względu na nieustannie rozwijającą się markę Apple, która narzuca nam ogromne tempo pracy. Nasze usługi dostosowane są do wymagań klientów, które na bieżąco monitorujemy i staramy się jak najlepiej zaspokajać ich potrzeby. Wysoka jakość naszych usług śmiało może wyznaczać standardy panujące na rynku. Oferujemy naszym klientom bezpłatną diagnozę sprzętu i najwyższej jakości serwis iPhone na rynku.
Nasz zespół to grupa ludzi prywatnie zafascynowana rozwiązaniami technologicznymi wykorzystywanymi przy produkcji sprzętu marki Apple. Dlatego też nasza praca jest również naszą pasją. Do naprawy każdego urządzenia podchodzimy indywidualnie, z takim samym zaangażowaniem. Dbamy o każdy szczegół i pracujemy tylko przy pomocy najnowszego i niezawodnego sprzętu serwisowego. Każdy problem znajduje u nas rozwiązanie. Działamy ekspresowo, szanując czas naszych klientów. 

Dlaczego powinieneś wybrać nasz serwis i Phone?

Wybierając nasz serwis masz pewność, że Twój sprzęt trafia w dobre ręce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie iPhone oraz niezachwiane zaufanie dziesiątek klientów. Twój sprzęt będzie podlegał 3miesięcznej gwarancji, co da Ci niezbędne zabezpieczenie i spokój ducha.
Jesteśmy szybcy i dokładni. Oddając nam swój sprzęt matki Apple masz pewność, że odzyskasz go w możliwie najkrótszym czasie. Diagnoza Twojego urządzenia jest całkowicie bezpłatna. Po diagnostyce iPhone otrzymasz szacowany czas i koszt naprawy. Najszybsze naprawy, czyli dla przykładu, wymiana szybki, trwają zaledwie 20 minut.
Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów. Wszelkie naprawy dokonywane są z niezwykłą precyzją, a klient informowany jest o wszelkich postępach lub trudnościach występujących w jej trakcie. Wiemy jak bardzo klienci cenią sobie dobrą komunikację. W naszym Serwisie iPhone niczym nie zakłócony kontakt z klientem jest priorytetem. Posiadamy wielkie doświadczenie, zdobywane przez lata praktyki w zawodzie. Naprawiamy wszelkie urządzenia marki Apple i cieszymy się z wyzwań, ponieważ to właśnie one uczą nas najwięcej. 

Oferta - czym się zajmujemy?

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się wszelkimi naprawami w obrębie sprzętu marki Apple. Najczęstszymi naprawami związanymi z iPhonami są między innymi naprawy pękniętej szybki. W jej skład wchodzi uszkodzenie panelu dotykowego, niedziałający wyświetlacz lub wszelkie pęknięcia ekranu. Naprawa ta jest wyjątkowo szybka i trwa parę minut. Kolejnym częstym przypadkiem spotykanym w serwisach iPhone jest zalanie telefonu, które pozostawia po sobie wiele szkód. Serwis iPhone dokonuje niezbędnych napraw po zalaniu telefonu cieczą. Innym problemem, z którym zgłaszają się nasi klienci są problemy z ładowaniem urządzenia. Nasz zespół diagnozuje ich przyczynę i oddaje całkowicie sprawny telefon. W starszych, dłużej używanych telefonach, problemem często staje się niesprawna bateria, którą z łatwością wymienisz w naszym serwisie. Przy częstej i mocnej eksploatacji urządzenia, jego przyciski mogą ulec uszkodzeniu. Zapadnięte lub w inny sposób uszkodzone przyciski w znacznym stopniu przeszkadzają w komfortowym korzystaniu z telefonu. Spraw sobie wygodę i wymień lub uzupełnij przyciski w swoim telefonie. Kolejnym częstym schorzeniem dotykającym Twój telefon jest zapewne uszkodzenie głośnika lub mikrofonu poprzez różnego rodzaju wypadki. Są to jedne z ważniejszych elementów sprawnie działającego telefonu, dlatego oferujemy ich szybką i sprawną naprawę. Zdarza się również, że w Twoim iPhonie wystąpią błędy oprogramowania. Dzięki nim Twoje urządzenie może mieć problemy z łączeniem się z siecią Wi-Fi, może się restartować bez powodu lub z trudem uruchamiać. W takim wypadku również należy mu się bezpłatna diagnoza w naszym serwisie, podczas której ustalimy źródło jego problemów i znajdziemy najlepsze i najszybsze rozwiązanie. Dokonujemy również aktualizacji oprogramowania i szeregu innych, potrzebnych operacji na Twoim telefonie, takich jak naprawa kamery, gniazda jack czy czujnika zbliżeniowego. Aparat jest również jedną z głównych funkcji dzisiejszych telefonów. Nie pozwól żeby drobne usterki odjęły Ci przyjemność z robienia zdjęć. Korzystaj ze wszystkich możliwości jakie dają telefony marki Apple. 

Darmowa diagnoza - zapraszamy na konsultacje w Serwis iPhone w Warszawie

Pracujemy jedynie na najlepszym sprzęcie i sprawdzonych częściach. Oddając sprzęt w nasze ręce możesz mieć pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby odzyskał on pełną sprawność w jak najkrótszym czasie. 
Skontaktuj się z nami już teraz i napraw swoje urządzenie korzystając z usług profesjonalnego serwisu iPhone. Diagnostyka Twojego urządzenia jest całkowicie bezpłatna. Podczas diagnozy Twojego iPhone ustalimy przyczynę problemu, oszacujemy koszt jego naprawy i czas jej trwania. Jesteśmy jedną z najszybszych i najbardziej skutecznych firm na rynku. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy!

Profesjonalny serwis Apple

Zajmujemy się profesjonalną naprawą sprzętu firmy Apple Warszawa:

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus; iPhone 8; iPhone 8 Plus; Wymiana szybki iPhone, iPhone X

Wymiana szybki iPhone Warszawa

  • Wymiana szybki iPhone
  • Wymiana baterii iPhone Warszawa
  • Wymiana gniazda ładowania
  • Naprawa po zalanaiu
  • Naprawa płyt główych iPhone
  • Naparwa układu dotyku
  • Naprawa układu U2
  • Naprawa podświetlenia

Adres :

Grochowska 239,
Warszawa,
Mazowieckie - 04-001

Tel : 790800917
Email : biuro.wymianaszybki@gmail.com

Dlaczego my?

1

ZAUFANIE

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu produktów Apple.
2

20 min

Wymiana szybki w zaledwie 20 minut.
3

Gwarancja

Dajemy Ci 3 miesiące gwarancji.
4

DIAGNOZA

Oferujemy Ci darmową diagnostykę iPhone!

Menu - mobilne