ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa

+48 790 343 000

Blog - Serwis Apple Warszawa

Adres: al. Niepodległości 152/27 02-555 Warszawa

Telefon: +48 607 854 000

E-mail: macintosz.serwis@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Już niedługo nowy MacPro na WWDC 2019!

Wszyscy już wiedzą, że znany producent iPhonów i nie tylko, a mianowicie Apple nie śpi, a wręcz przeciwnie. Ciągle przedstawia nowinki techniczne, które wbrew pozorom wciąż zaskakują swoich użytkowników. Tym razem to może być naprawdę hit. Już jakieś dwa lata temu Apple ogłosiło iż pracuje nad nowym modelem Maca Pro. Oficjalne informacje mówią o tym, że prezentacja ma się odbyć na tegorocznym WWDC, czyli Worldwide Developers Conference, jeszcze na początku czerwca tego roku. Konferencja ta organizowana jest w Kalifornii. Skupia wielu programistów z różnych końców świata. Czy tak się stanie? Czy nowy MacPro zostanie przedstawiony? Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie.
Gdy w 2013 roku Apple zaprezentowało nowego Pro – zdania były podzielone. Wielu użytkowników stwierdziło iż producent tym razem się nie postarał i po prostu nie wykazał nic, co mogło by być innowacją. Słowa te uderzyły, jak widać z dużą mocą, gdyż zostały rozpoczęte prace nad zupełnie nowym modelem, który ma zaskoczyć użytkowników. Czy tak będzie? Na pewno nowy model znajdzie wielu zwolenników, jak i przeciwników.
Apple zapowiedziało, że ta nowość będzie kompletnie inna od swoich poprzedników. Odnowiony, wyposażony w lepsze, wydajniejsze podzespoły CPU i GPU. Ponadto przewidziane jest wydanie nowego modelu Mac Pro z wyświetlaczem o przekątnej 16-16,5 cala. 
Z oficjalnych źródeł wynika również iż producent będzie chciał zaprezentować swój własny ekran 6K o przekątnej wyświetlacza aż 31,6 cala. Jak będzie naprawdę? Tego z pewnością (albo z prawie pewnością) dowiemy się na oficjalnej konferencji w czerwcu. Musimy jeszcze trochę zatem uzbroić się w cierpliwość, gdyż póki co wszystkie informacje to wielki znak zapytania. 
Niektórzy twierdzą, iż nowe modele będą za bardzo przekombinowane. To co robi Apple na pewno jest bardzo interesujące i nowoczesne, ale nie zawsze niestety trafia w potrzeby potencjalnych klientów. Wielu z nich twierdzi, że najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby wyprodukowanie po prostu najzwyklejszego komputera. Coś na wzór urządzeń z lat 2006-2013. To, że coś jest nowe i budzi ogromne zainteresowanie, wcale nie oznacza, że się sprawdzi w codziennym użytkowaniu.

Polecane posty

Szukaj artykułu

Najnowsze artykuły

Dołącz do nas na FB!