14 czerwca, 2018

NAPRAWA GNIAZDA IPAD

Wymiana Gniazda ładowania iPad Warszawa

Tablety firmy Apple, czyli iPady, są doskonale dopracowane pod względem jakości wykonania, zarówno pod tym estetycznym jak i technicznym. Wykorzystane podzespoły do budowy urządzeń iPad zapewniają wysoki komfort pracy i funkcjonalności. Niestety każda część z czasem się zużywa i dotyczy to także złączy (gniazd) ładowania.

Pod wpływem wielokrotnego wkładania wtyczki zasilacza do złącza ładowania wtyczki do gniazda iPada z czasem i ono może ulec mechanicznemu uszkodzeniu. Efektem jest brak ładowania iPada, które sprawia, że nasz sprzęt stanie się bezużyteczny..

Jeśli zauważyliście, że Wasz iPad nie ładuje się, albo po prostu ?nie widzi? ładowarki to jest wystarczającym sygnałem, aby wybrać się na diagnostykę do naszego serwisu. W trakcie diagnostyki wyznaczymy przyczynę komplikacji związanych z ładowaniem i zaproponujemy Wam możliwie najkorzystniejszy wariant naprawy. W większości wypadków problemy z ładowaniem wynikają z naruszenia lub przepracowania tzw. ?dolnej taśmy? albo gniazdka, do którego podłącza się zasilacz. Warto mieć na uwadze, że jeśli gniazdo ładowania w iPadzie jest rzeczywiście uszkodzone to należy go bezzwłocznie wymienić, ponieważ z tego powodu może dojść do innych awarii w naszym sprzęcie. 

Zaufajcie naszym fachowcom, którzy posiadają wysokie kwalifikacje. Jeśli powstał jakiś problem w Twoim iPadzie ? odnieś go do nas. Z reguły tego typu naprawy nie zajmują dużo czasu naszemu serwisowi. Dlatego też warto zwrócić się do nas z prośbą o bezpłatną diagnozę, a jeśli zajdzie potrzeba to pozostawienie nam sprzętu na jakiś krótszy czas.

Szybka, przyjemna obsługa, a także wykwalifikowany serwis są kluczowymi powodami zwrócenia się do naszego wykwalifikowanego serwisu.

Dzięki nam Ty i Twój iPad odzyskacie energię do życia.

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.