14 czerwca, 2018

NAPRAWA GNIAZDA ŁADOWANIA

Wymiana  gniazda ładowania iPhone „od Ręki” w 2-3h

Wymiana gniazda Lightning iPhone Warszawa

Pewnie znacie ten stan, kiedy to ładowanie Waszego iPhone odbywa się tylko, gdy intensywnie i umiejętnie poruszamy wtyczką w gniazdku, aby ładowanie zadziałało. Zostawiamy wówczas naszego smartfona w takim miejscu, aby przypadkiem nikt go nie musnął, gdyż nawet lekkie trącenie telefonu bądź też kabla powoduje przerwanie procesu ładowania.

Wtedy to zaczynamy dociekać przyczyny wadliwego funkcjonowania funkcji ładowania. A kiedy uświadomimy sobie, że problemy z ładowaniem naszego iPhone nie leżą ani po stronie kabla ani zasilacza. Zapobiegawczo polecamy sprawdzić czy nasza ładowarka rzeczywiście działa. Jeżeli jednak okazałaby się sprawna, wtedy to możemy być pewni, że przyczyna awarii leży po innej stronie. Najprawdopodobniej pod wpływem wielokrotnego wkładania wtyczki do złącza ładowania, gniazdo to uległo mechanicznemu uszkodzeniu. Wówczas zadajemy sobie najważniejsze pytanie: Co z tym możemy dalej zrobić? Przypadkiem nie podejmujcie się samodzielnej naprawy smartfona.

Nie martwcie się. Wystarczy gniazdo ładowania wymienić i będzie po kłopocie. Z naszym serwisem nie zajmie to Wam więcej niż godzinę. Zróbcie to również z tego powodu, aby nie dopuścić do innych uszkodzeń swojego iPhone.

Nasz serwis specjalizuje się na naprawie mobilnych urządzeń Apple. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę i ujawnimy dokładną przyczynę powstania uszkodzenia. Nasi wykwalifikowani fachowcy ocenią stan wszystkich podzespołów Waszego telefonu i akcesoriów do niego z jakich korzystacie (sprzętu ładującego).

Tylko w naszym serwisie czas wymiany gniazda ładowania to ok. 20 minut.

Dzięki naszej interwencji Twój iPhone znowu będzie działać bez zarzutów. 

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.