14 czerwca, 2018

NAPRAWA ZALANEGO MACBOOKA

Naprawa zalanego MacBook

Jeśli zalałeś MacBook to:

  • Nie wkładaj MacBook do ryżu.
  • Nie kładź MacBook na słońcu
  • Nie kładź MacBook na kaloryferze
  • Nie podłączaj MacBook do ładowarki

Naprawa MacBooka Po Zalaniu

MacBooki są produktem Apple, czyli marki należącej do najsłynniejszych na świecie marek produkujących sprzęt elektroniczny. Są bardzo dobrej jakości urządzenia, charakteryzujące się wysoką niezawodnością. Niemniej jednak należy pamiętać, że jest to elektronika, która nawet przy tak dużej solidności wykonania może ulec uszkodzeniu.

Czasem przez roztargnienie lub w pośpiechu dochodzi do rozlania na laptopa wody, herbaty, kawy itp. W większości przypadków po takim zdarzeniu urządzenie nie włącza się lub nie działają jego komponenty. W takim przypadku każda czynność i każda minuta są bardzo istotnymi, ponieważ od tego co i jak szybko zrobimy, zależą szanse na uniknięcie poważnego uszkodzenia sprzętu. Warto zaznaczyć, że tego typu naprawy nie należą do najłatwiejszych.

Serwisowanie takich urządzeń, jak urządzenia marki Apple wymaga dużego doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności. Dlatego też warto zaufać naszym fachowcom, którzy posiadają wysokie kwalifikacje. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego modelu MacBooka nie jest nam obca. Z łatwością wymieniamy uszkodzone, a także czyścimy zalane podzespoły. W wielu przypadkach proponujemy alternatywne opcje jednocześnie minimalizując koszta przywrócenia sprzętu do pełnej sprawności. Z reguły tego typu naprawy nie zajmują dużo czasu naszemu serwisowi. Jeśli powstał jakiś problem w Waszym MacBooku. Nie wahajcie, tylko przyjdźcie do nas. Wybierając nasz serwis, macie pewność, że wybieracie solidną i rzetelną firmę.

Szybka, przyjemna obsługa, a także wykwalifikowany serwis są kluczowymi powodami zwrócenia się do naszego specjalistycznego serwisu.

Dzięki nam Twój MacBook ponownie umożliwi Ci kontakt ze światem.

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.

Czyszczenie MacBooka Po zalaniu