14 czerwca, 2018

SERWIS IPAD WARSZAWA

Serwis iPad Warszawa

Wymiana szybki iPad

Jeśli Twój iPad:

 • Zbitą szybkę lub wyświetlacza iPad
 • Nie ładuje się
 • Wymiana baterii iPad
 • Wolno działają aplikacje
 • odzyskiwanie danych z iPad
 • Naprawa gniazda ładowania
 • Naprawa gniazda sim
 • Naprawa gniazda ładowania lightning
 • Naprawa Wifi, modem 4G LTE

Cennik usług iPad

iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

iPady są tabletami firmy Apple, które są coraz to częściej spotykane na polskim rynku. Tablety te są projektem produkowanym w myśl wieloletniej tradycji i doświadczenia. Dlatego też odznaczają się one bardzo dobrą jakością wykonania i charakteryzują się wysoką niezawodnością. Wszechobecna ergonomia i inne cechy coraz to bardziej przekonują potencjalnych kupujących decydujących się na zakup tego rodzaju sprzętu. Warto jednak pamiętać, że zdarzają się nam sytuacje losowe, które powodują niewłaściwe działanie sprzętu, oprogramowania bądź też utratę naszych danych.

IPady są tabletami, które z reguły służą nam do pracy, nauki, bądź też do kontaktu ze światem. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby Wasz sprzęt działał bez zarzutów.

Nasz serwis, którego siedziba mieści się w Warszawie wykonuje większość napraw pogwarancyjnych niemalże ?od ręki?. Dzięki nam Wasz sprzęt odzyska pełną sprawność nawet w 20 minut.

Naszym atutem jest nie tylko czas wykonania usługi, ale i jej jakość, którą uzyskujemy dzięki użyciu tylko oryginalnych części firmy Apple. Oczywistym faktem jest też sprawna i specjalistyczna obsługa klienta na jak najwyższym poziomie. 

Warto tutaj wspomnieć, że każde zlecenie wyceniamy bardzo indywidualnie i traktujemy jako priorytetowe. Zaznaczamy, że wybierając nasz serwis, macie pewność o wyborze solidnej i rzetelnej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź też mailowego. Staramy się w miarę możliwości każdorazowo udzielić jak najbardziej wyczerpujących informacji.

Cennik usług iPad

Naprawa iPad Warszawa

Dzięki nam będziecie mogli znowu cieszyć się swoim sprzętem, który uległ niespodziewanej awarii.

 • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.

iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

Wymiana szybki iPad

iPad i jego możliwości

Obecnie chcąc być w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym, czerpać jak najwięcej korzyści z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz cieszyć się urządzeniem, które jest wszechstronne, miłośnicy nowych technologii najczęściej decydują się na zakup produktów Apple. Nie od dziś wiadomo, że właściciel jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek świata, skupia w sobie wszystkie te cechy, ciesząc tym samym każdego, kto zdecyduje się po nie sięgnąć. Zakres możliwości, jakie daje sprzęt Apple’ a coraz to bardziej zaskakuje. Producent udostępnia w swoich urządzeniach takie funkcje, jak proste aplikacje do kalkulacji czy bardziej zaawansowane programy do przygotowywania prezentacji, które najczęściej wykorzystywane są w biznesie, skończywszy na przykład na rozwiązaniach pozwalających pracować z obróbką zdjęć czy też montażem filmów, które mogą znaleźć swoich zwolenników zarówno wśród młodzieży, jak również i osób związanych z branżą artystyczną lub marketingiem.

Rodzaje urządzeń, jakie prezentuje nam Apple, poprzez stałe rozwijanie swoich rozwiązań są na bieżąco dostosowywane do różnorodności zadań, do których mogą być wykorzystywane. W zależności od potrzeb i zakresu działalności użytkownika może to być na przykład iPhone lub Macbook. Ewentualnie niektórzy decydują się także na rozwiązanie pomiędzy tymi dwoma, czyli iPady. Słowem, dzięki zróżnicowanym potrzebom użytkownika, producent ma możliwość zaprezentowania coraz to większy zakres pracy swoich urządzeń.

Jednakże pomimo branży, w której urządzenie jest użytkowane, problem może pojawić się wtedy, gdy sprzęt, który łączy konkretnego użytkownika ze światem zewnętrznym, nagle ulega uszkodzeniu. A może się tak stać, niezależnie czy jest jego narzędziem pracy czy pomaga jedynie rozwijać pasje i zainteresowania.

Awarie i błędy w działaniu

Sprzęt elektroniczny, jak każdy inny, może z czasem ulec uszkodzeniu, awarii, problemom z działaniem etc. Niekiedy są to problemy związane z samym oprogramowaniem i dotyczą one często błędów systemowych, konieczności wgrania aktualizacji, oczyszczenia z wirusów i starych, nieaktualnych plików itp. ale mogą to być również problemy związane z działaniem sprzętu po upadku, zalaniu czy innych zdarzeniach, które najczęściej ze strony użytkownika lub osoby trzeciej, nie były umyślne.

Najczęstszym zdarzeniem, jakiego doświadczają sprzęty elektroniczne, poza wspomnianymi błędami oprogramowania, są właśnie upadki i zalania. Wynika to z faktu, że często ich użytkownicy żyją w pośpiechu, są to osoby, które stale opierają się na upływie czasu, chcące ze wszystkim zdążyć, ale także mające wiele zadań do wykonania w krótkim przedziale czasu. Powoduje to sytuacje, gdy ze swoim iPhone’m lub iPad’em się w zasadzie nie rozstają. Chcąc zrealizować jak najwięcej zadań, używają sprzętu dosłownie w każdej możliwej przestrzeni, co podnosi ryzyko uszkodzenia go. W wyniku właśnie tego pośpiechu lub nieuwagi sprzęt ulega upadkowi lub zalaniu. Wtedy jedynym ratunkiem dla niego, jest wizyta w serwisie.

Pierwsza pomoc po upadku

Jeśli w wyniku upadku lub przygniecenia, uszkodzeniu uległa szybka iPad’a, to sprawa jest dość prosta do naprawy, biorąc oczywiście pod uwagę kwestie związane z odnalezieniem uszkodzonego elementu. Należy oczywiście przy tym pamiętać, że naprawy powinien dokonywać specjalista, ponieważ nie narażamy się wtedy na większe uszkodzenia i jednocześnie również wyższe koszty związane z naprawą.

Decyzja o wymianie szybki może być także podyktowana zauważonymi przez użytkownika, problemami z warstwą dotykową ekranu, która działa błędnie w wyniku ewentualnych uszkodzeń brzegów lub rogów urządzenia. Najczęściej dzieje się tak, w wyniku upadku, na któryś z brzegów urządzenia. Rzadziej bowiem sprzęt spadnie płasko całą powierzchnią ekranu, uszkadzając tym samym cały ekran.

Jeśli zatem po nawet niewielkim, wydałoby się upadku, zauważymy błędy w działaniu opcji dotykowej, nie reaguje ona właściwie, działa z opóźnieniem lub co więcej, włącza nieodpowiednie aplikacje itp. to powinien być to dla nas sygnał, iż prawdopodobnie wymianie powinna ulec szybka naszego urządzenia wraz z warstwą dotykową.

Udając się do serwisu jednym z podstawowych pytań, jest nie tylko temat czasu realizacji zlecenia, ale również cena, którą będziemy musieli zapłacić. Wychodząc, zatem naprzeciw tym pytaniom możemy podpowiedzieć, że czas realizacji tego typ napraw nie jest długi, ale oczywiście jest to uzależnione od aktualnego stanu innych zleceń w serwisie. Każdorazowo w trakcie przyjęcia urządzenia do naprawy, osoba zgłaszająca zostanie przez nas poinformowana o przybliżonym czasie realizacji zlecenia, oraz kosztach związanych z naprawą. Jeśli natomiast w wyniku analizy uszkodzenia okaże się, że awaria sprzętu jest większa niż początkowo zakładano, to spokojnie, również wtedy specjaliści skontaktują się w celu ustalenia dalszych działań.

Zatem najważniejsze, jeśli twój iPod ma uszkodzoną szybkę lub podejrzewasz, że ekran dotykowy nie działa, tak jak powinien, udaj się do serwisu, a wszystkie kwestie zostaną wyjaśnione.