Adres e-mail

biuro.wymianaszybki@gmail.com

Telefon

+48 510 927 887

Adres

Pon. Pt - 10.00 - 18.00

Wymiana aparatu iPhone Warszawa

Wymiana aparatu iPhone Warszawa

Aparat fotograficzny w iPhonie jest bardzo ważnym elementem tego urządzenia. Z tego powodu tak ważne jest, aby był on sprawy. Wiele osób posiada smarfona od Apple, żeby móc robić wspaniałe fotografie. Nic dziwnego, bo to jeden z modeli z najwyższą jakością aparatu. Jeśli ta część Twojego urządzenia została uszkodzona, to musisz odwiedzić nasz serwis Wymiana szybki iPhone!

Wymiana przedniej kamery iPhone

Wymiana przedniej kamery iPhone 5/5C

120 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 5s/SE

120 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 6

150 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S

150 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 6 Plus

150 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 6s Plus

150 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 7

200 PLN
  •  

Wymiana Czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plus

200 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 8

250 PLN
  •  

Wymiana przedniej kamery iPhone 8 Plus

250 PLN
  •  

Kiedy może uszkodzić mi się aparat w iPhonie?

 

Momentów, kiedy aparat w naszym smartfonie może się uszkodzić, jest bardzo wiele. Warto się z nimi zapoznać i dbać o to, aby do takich sytuacji jak najrzadziej dochodziło. Pierwszym wydarzeniem to upadek iPhona. Wtedy aparat może się poruszyć albo po prostu przestanie nam działać. Często awaria tej części urządzenia spowodowana jest zalaniem telefonu. Wtedy jednak powinniśmy się cieszyć, że tylko takie uszkodzenia wywołała ciecz po kontakcie z naszym iPhonem. Gorzej gdyby płyta główna się zepsuła. Aparat może się również zepsuć ze względu na kurz, który dostał się do środka urządzenia. Tak naprawdę nie mamy jak obronić się przed tą awarią. Możemy jedynie dbać, aby nasz smarfon przebywał w czystym otoczeniu i żeby nie miał kontaktu z piaskiem. Oczywiście zdarza się tak, że w smartfonie od Apple uszkodzenia pojawiają się na skutek wad fabrycznych. We wszystkich tych przypadkach obowiązkowo musicie się udać do naszego serwisu Wymiana szybki iPhone.

Objawy uszkodzenia aparatu w iPhonie

Zazwyczaj urządzenie daje nam łatwe w odczytaniu przez wszystkich znaki, które mają nas poinformować, że aparat uległ awarii. Jednak zdarza się tak, że nie wiemy, czym są spowodowane oznaki, dlatego chcemy wam je przedstawić.

Jedną z nich jest problem z uruchomieniem lampy błyskowej. Zazwyczaj nie ma nawet możliwości, aby to zrobić. Równie często występuje problem z wyostrzeniem obrazu, który chcemy sfotografować. Pojawiają się jeszcze objawy związane z samym wyglądem zdjęcia. Jest ono zamglone, rozmazane albo pojawiają się na nim brzydkie plamki. W innych sytuacjach może pojawić się problem z włączeniem aplikacji zdjęcia.

Jeśli takie objawy zaobserwowaliście na swoim urządzeniu, to koniecznie musicie odwiedzić nasz serwis.

Serwis Wymiana Szybki iPhone naprawi uszkodzony aparat!

Nasz salon wykonuje bardzo wiele napraw i jedną z nich jest właśnie wymiana aparatu w iPhonie. Chociaż innych awarii i usterek w tym urządzeniu oraz innych produktach Apple również możecie się u nas pozbyć. Naprawę aparatu fotograficznego wykonujemy dla wszystkich modeli iPhonów, od 5s do 12 Pro Max.

Nasze naprawy są bardzo precyzyjnie wykonywane, a zawdzięczamy to naszej niezawodnej ekipie, która ma doświadczenie w naprawianiu iPhonów. Do każdej usługi podchodzą oni niezwykle profesjonalnie, dbając o to, aby były one wykonywane na najwyższym poziomie. Szybko zdiagnozują i naprawią Twoje urządzenie. Nie zapominając o szczegółach. Dzięki temu będzie zadowolony z wymianu aparatu w naszym salonie. Twój iPhone będzie przez długi czas doskonale działać.

W naszym salonie bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby naprawy były wykonywane błyskawicznie. Właśnie dlatego po naprawionego iPhona będziecie mogli przyjść po godzinie! Przez ten czas nasi pracownicy go naprawią i upewnią się, że wszystko działa tak, jak powinno. Co ważne możecie nam oddać urządzenie, nie umawiając się z nami wcześniej. Przyjmiemy je od ręki.

Czy naprawa mogłaby być jeszcze lepsza? Oczywiście! Serwis Wymiana Szybki iPhone oferuje wam również darmową diagnozę urządzenia oraz gwarancję na wykonaną w naszym serwisie naprawę na czas sześciu miesięcy. Dodatkowo oferujemy wam bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, które doskonale oddają poziom wykonywanych przez nas napraw. Sam się o tym przekonaj, odwiedzając nasz serwis już dzisiaj! Z wielką radością Ci pomożemy z uszkodzonym urządzeniem.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszych usług, to chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń, napisz lub po prostu nas odwiedź, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Do zobaczenia!