14 czerwca, 2018

WYMIANA BATERII MACBOOK

Wymiana Baterii MacBook Pro Air Retina

Jeśli twój MacBook:

  • Twój MacBook sam się wyłącza.
  • Twój MacBook wyraźnie spowolnił
  • Bateria spuchła w MacBook
  • MacBook się nie włacza
  • MacBook się nie ładuje 

Wymiana baterii MacBook

MacBooki bardzo szybko podbiły świat i tym samym stworzyły użytkownikom nowe możliwości. Jednocześnie stały się one integralną częścią ich pracy, nauki i wypoczynku. Niestety, przy częstym korzystaniu nie da się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji nawet przy sprzęcie firmy Apple. Każda część, nawet MacBooka z czasem ulega awarii, bądź też jest narażona na różnorodne uszkodzenia. To samo tyczy się baterii, która zapewnia nam bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu. W końcu nawet idealne notebooki psują się i wymagają starannego przeglądu przez specjalistę.

Zużywanie się baterii i zmniejszanie jej pojemności są naturalnymi procesami starzenia się sprzętu. Jeśli nasza bateria nie zapewnia nam komfortu pracy bez podłączenia do zasilania, wtedy to mamy podstawy aby ją wymienić. Również oprogramowanie systemowe MacBooków zawiera funkcje informujące nas o stanie baterii i potrzebie jej wymiany.

Warto zaufać naszym fachowcom, którzy posiadają wysokie kwalifikacje. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego modelu MacBooka nie jest nam obca. Dlatego też z łatwością wymieniamy uszkodzone podzespoły, ale w wielu przypadkach proponujemy ich naprawę i jednocześnie zminimalizujemy koszty przywrócenia sprzętu do pełnej sprawności. Z reguły tego typu naprawy nie zajmują dużo czasu naszemu serwisowi. Jeśli powstał jakiś problem w Waszym MacBooku. Nie wahajcie, tylko przyjdźcie do nas.

A1534, A1342, A1181, A1278, A1466, A1465, A1369, A1370, A1304, A1237, A1502, A1425, A1278, A1398, A1286, A1297;

Szybka, przyjemna obsługa, a także wykwalifikowany serwis są kluczowymi powodami zwrócenia się do naszego specjalistycznego serwisu.

Dzięki nam Twój MacBook ponownie umożliwi Ci kontakt ze światem.

    • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.