14 czerwca, 2018

WYMIANA MATRYCY MACBOOK

Wymiana uszkodzonej matrycy MacBook

Laptopy firmy Apple odznaczają się bardzo dobrą jakością wykonania tych urządzeń, które charakteryzują się wysoką niezawodnością. Niemniej jednak należy pamiętać, że w MacBookach jest elektronika, która nawet przy tak dużej solidności wykonania może ulec uszkodzeniu, zalaniu lub też innemu zanieczyszczeniu.

Matryce są niezwykle delikatnym elementem MacBooka i nawet taka firma jak Apple nie jest w stanie stworzyć niezniszczalnego, a wręcz pancernego ekranu. Wyświetlacz łatwo można uszkodzić chociaż przez pozornie niegroźny upadek komputera, czy też uderzenie. Jeśli nastąpi awaria wyświetlacza to nie mamy innej możliwości jak wymienić ją na nową. Natomiast przy rozległych uszkodzeniach nasz specjalistyczny serwis zastąpi nowym elementem całe skrzydło matrycy wraz z obudową i zawiasami.

Warto pamiętać, że nasz serwis składa się z fachowców posiadających wysokie kwalifikacje do tego typu wyzwań. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego modelu MacBooka nie jest nam obca, co pozwala na uporanie się z każdym uszkodzeniem Twojego sprzętu. 

Jeśli zauważyliście jakiś problem z wyświetlaczem Waszego MacBooka, to nie wahajcie, tylko przyjdźcie do nas. Zaznaczamy, że wybierając nasz serwis, macie pewność o wyborze solidnej i rzetelnej firmy.

Po wymianie matrycy Twój MacBook ponownie odżyje i będzie jak nowy.

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 6 miesięczną gwarancja.