14 czerwca, 2018

ZALANY IPHONE NAPRAWA

Naprawa iPhone po zalaniu

Jeśli zalałeś iPhone to:

 • Nie wkładaj iPhone do ryżu.
 • Nie kładź iPhone na słońcu
 • Nie kładź iPhone na kaloryferze
 • Nie podłączaj iPhone do ładowarki

Jak najszybciej przynieś iPhone do serwisu aby odłączyć Baterie.

Naprawa po zalaniu iPhone

Cena
Naprawa po zalaniu iPhone 4/4 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 5/5s/5c/SE od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 Plus 5,5 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6s 4,7 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 PLUS od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone X od 100 zł

Naprawa zalanego iPhone Serwis Warszawa

Każdemu może się zdarzyć, że jego iPhone zostanie narażony na kontakt z wodą bądź też z inną cieczą. Tego typu sytuacje mają przeważnie katastrofalne skutki, a naprawy smartfonów iPhone po zalaniu nie należą do najłatwiejszych. Decydująca w tym przypadku będzie Wasza szybka reakcja. Telefon należy w miarę możliwości szybko odłączyć od zasilania, a na pewno nie próbować używać. Z uwagi na fakt, że najważniejsze są pierwsze sekundy po wyjęciu telefonu z wody, należy jak najszybciej wyciągnąć baterię, kartę SIM oraz kartę pamięci. Naprawa zalanego iPhone

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

W przypadku zalania iPhone może zostać trwale uszkodzony, co tym bardziej powinno skłonić użytkownika do szybkiego skorzystania z fachowej pomocy. Konieczne jest tutaj profesjonalne czyszczenie przez wyspecjalizowany serwis, ale bez obaw. Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą wszystkich modeli iPhone po zalaniu. Naprawa płyty głównej iPhone po zlaniu

Nawet Jeżeli zdarzyło się nieumyślnie narazić telefon na zalanie, zamoczenie lub nawet niewielki kontakt z wodą warto przynieść telefon do naszego serwisu w celu sprawdzenia urządzenia. Przecież ?utopienie? telefonu nie musi oznaczać, że jest nie do uratowania. Sprawdzimy Twój telefon bezpłatnie, więc nie musisz się martwić, że poniesiesz zbędne koszta.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza szybka reakcja i podjęcie odpowiednich działań. Przywracamy do życia większość Apple iPhone po zalaniu, dokładnie wiemy co robić. Naprawa zalanego iPhone

Dzięki naszej interwencji Twój iPhone znowu będzie działać. Serwis Iphone

 • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.

Naprawa po zalaniu iPhone

Nasz telefon po kontakcie z cieczą Naprawa zalanego iPhone

Kontakt naszego telefonu z cieczą nie oznacza, iż straciliśmy go na zawsze. Chociaż jego naprawa nie będzie łatwa i wymaga trochę czasu, jednak jest możliwa. I nie ma znaczenia, w jakim wypadku brał udział telefon: wpadł do wiadra z wodą, do jeziora podczas nurkowania czy może do umywalki podczas mycia zębów. Profesjonalny autoryzowany serwis Apple zajmie się próbą naprawy telefonu. Naprawa zalanego iPhone

Co dzieje się z telefonem po jego kontakcie z cieczą?

Dla delikatnych urządzeń elektronicznych groźne są osady zawarte w wodzie. Przeważnie po kontakcie urządzenia z wodą (najczęściej to ta ciecz, z którą nasz telefon miał kontakt) działał on jeszcze jakiś czas: dzień, tydzień, a może nawet miesiąc. Jednak postępująca elektro korozja mogła w tym czasie spowodować nieodwracalne straty na płycie głównej. Woda, która dostaje się do wnętrza telefonu, przenika przez elementy elektroniczne i przyczynia się do powstania zwarcia w urządzeniu. Takie zwarcie rozładowuje baterię, a brak prądu w telefonie powoduje, że zwarcie ustaje. Nie zagraża już iPhonowi. I co dalej z telefonem?

Jak postępować się z zalanym telefonem? Naprawa zalanego iPhone

Telefon, który został zalany i nie działa, nie powinien pod żadnym pozorem być podłączany do zasilania. Takie działanie powoduje ciągłe ładowanie telefonu, a to przyczynia się do powstania w nim jeszcze większych zniszczeń. Spowoduje to wzrost kosztów naprawy, a co gorsze, może się okazać, iż naprawa telefonu wcale nie będzie możliwa. Co więc robić? Jest kilka wskazówek, których przestrzeganie pomoże w doprowadzeniu iPhone’ a do stanu umożliwiającego jego ponowne funkcjonowanie. Oto one:

 • Nigdy nie włączać zalanego cieczą telefonu, a jeśli telefon był włączony podczas kontaktu z wodą, należy go jak najszybciej wyłączyć. Serwis Iphone
 • Odłączyć baterię, w żadnym wypadku nie podłączać telefonu do zasilania.
 • Zdjąć etui telefonu, w ten sposób szybciej wyschnie.
 • Wytrząsnąć wodę z urządzenia, a następnie wytrzeć go do sucha.
 • Natychmiast udać się do autoryzowanego serwisu zajmującego się naprawą telefonów zalanych cieczami. Jeśli nie ma się takiej możliwości, należy iPhone umieścić w ciepłym miejscu.

Jeśli zależy nam na szybkiej naprawie telefonu, należy natychmiast oddać go do serwisu. Postępująca w telefonie korozja niszczy urządzenie i wydłuża czas jego naprawy. Im szybciej oddamy go do serwisu, tym szybciej będziemy mogli używać go ponownie.

Naprawa iPhona w serwisie Apple Naprawa zalanego iPhone

Nasze zalane urządzenie można zanieść do autoryzowanego serwisu Apple, tu do naprawy iPhone’a stosuje się jedynie oryginalne części. Można również skorzystać z usługi wysyłkowej. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zamówić kuriera. Płatność za usługę uiszcza się u kuriera lub wykonuje się ją przelewem. 

Po przyjęciu od klienta zalanego iPhona technicy specjalizujący się w takich naprawach postępują według następującego schematu:

 • Przyjęcie telefonu i rozebranie go w celu odłączenia zasilania baterii – takie postępowanie zapobiega dalszym uszkodzeniom urządzenia.
 • Oszacowanie uszkodzeń i wstępna diagnoza – telefon zostaje dokładnie osuszony, sprawdza się stan wszystkich podzespołów i informuje klienta o możliwościach i kosztach naprawy – diagnoza jest płatna.
 • Następuje usunięcie cieczy i mycie płyty głównej w myjce ultradźwiękowej, co pozwala na usunięcie korozji na płycie głównej.
 • W 30% przypadków zachowania techników według opisanej procedury pozwalają na przywrócenie iPhone’a do ponownego funkcjonowania.

Jeśli powyżej wymienione działania techników okazują się niewystarczające, podejmuje się prace w celu poszukiwania uszkodzonych podzespołów i ich wymiany:

 • Następuje diagnoza płyty pod mikroskopem.
 • Dokonuje się przeglądu i oceny stanu pozostałych części urządzenia m. in. wyświetlacza.
 • Przekazuje się wyniki diagnozy i informuje się o proponowanych możliwościach naprawy wykrytych usterek.
 • Po akceptacji kosztów naprawy iPhona przez klienta realizuje się usługę.

Urządzenia po takiej naprawie są dokładnie testowane. Zdarza się, że telefon naprawiony po zalaniu wkrótce zawodzi. Dlatego też klient po wykonaniu naprawy otrzymuje 6 – miesięczną gwarancję. 

Czy istnieją iPhony wodoodporne?

Niestety, nawet takie urządzenia jak iPhone 7, iPhone 8 i iPhone X nie są do końca odporne na działanie wody. Prawda jest taka, iż każdy kontakt iPhona z wodą może skończyć się dla niego koniecznością naprawy. Oczywiście można mieć szczęście i mimo kontaktu naszego urządzenia z wodą, ta nie przedostanie się do jego środka. Na szczelność iPhone’a wpływa znacząco obudowa, a więc szczelny moduł ekranowy, szczelnie połączony z całością. Niestety, wielu użytkowników upuszcza swoje telefony, co powoduje różne uszkodzenia obudowy, a tym samym przestaje ona być szczelna.

Czy można ocenić koszty naprawy zalanego iPhone’a?

Trudno oszacować koszty naprawy zalanego iPhone’a. W każdym przypadku ciecz może przyczynić się do innego rodzaju zniszczeń. Czasem, aby przywrócić wszystkie funkcje naszego zalanego iPhone’a wystarczy jego suszenie, w innym przypadku konieczna będzie wymiana wyświetlacza, baterii, a nawet całej płyty głównej. Wiele zależy od tego, jak pechowy użytkownik obchodził się ze swoim iPhonem po wyjęciu go z wody i jak szybko dostarczył zalane urządzenie do serwisu.